Srpen 2010

Photo of recording single The Flood-20.7.2010

31. srpna 2010 v 10:30 | Lucish |  Candids
Jak už jsem psala,Robbie se vrátil do skupiny Take That.První singl z nového alba skupiny,které má vyjít na podzim,se jmenuje "The Flood".K songu se už v červenci natáčel videoklip.A tady jsou fotky z natáčení:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


26.8.2010-London-propagation of the song 'Shame'-others video

30. srpna 2010 v 10:29 | Lucish |  videa-Others
Robbie Williams a Gary Barlow(člen skupiny Take That) propagovali v Londýně svůj nový song 'Shame',který společně nazpívali.

před budovou BBC Radio One

v rádiové show The Chris Moyles na BBC Radio One

rozhovor pro rádio Heart

Zde jsou také fotky.

Zde je videoklip k songu 'Shame'.

26.8.2010-London-propagation of the song 'Shame'

30. srpna 2010 v 10:17 | Lucish |  Candids
Robbie Williams a Gary Barlow(člen skupiny Take That) propagovali v Londýně svůj nový song 'Shame',který společně nazpívali.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Zde je videoklip k songu 'Shame'.

Robbie Williams & Gary Barlow-Shame

30. srpna 2010 v 8:42 | Lucish |  Videoklipy
26.8.2010 měl premiéru videoklip k songu 'Shame',který nazpíval Robbie Williams a Gary Barlow(člen skupiny Take That).Duet vyjde 4.října 2010.

Zde na officiální stránce je video v lepší kvalitě!


The Wedding of Robbie Williams and Ayda Field-7.8.2010-photo

12. srpna 2010 v 10:14 | Lucish |  Events
Robbie Williams se oženil!:)Vzal si za manželku herečku Aydu Field(teď už Ayda Williams),se kterou je 3 roky.Robbie a Ayda se vzali před rodinnou a blízkými přáteli v sobotu 7.8.2010.Obřad začal v 5 hodin odpoledne losangelského času v domě Robbieho.Původně se měli vzít na na ostrově Santa Catalina,který se nachází asi 30 kilometrů od Los Ageles,ale jejich plán byl prozrazen.Jako svatební cestu(líbanky) na dva týdny,si vybrali mexické Los Cabos.

Více Info o svatbě zde (na blogu).

Tyto fotky jsou pořízené paparazzi z vrtulníku.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Právo na officiální fotky ze svatebního dne Robbie a Aydy si koupilo magazin Hello!V časopisu,kromě fotek,je také rozhovor s Robbiem a Aydou.
robbie--williams.blog.cz

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Robbie Williams se oženil s Aydou Field

12. srpna 2010 v 9:19 | Lucish |  News & Info
Robbie Williams se oženil!:)Vzal si za manželku herečku Aydu Field(teď už Ayda Williams),se kterou je 3 roky.Robbie a Ayda se vzali před rodinnou a blízkými přáteli v sobotu 7.8.2010.Obřad začal v 5 hodin odpoledne losangelského času v domě Robbieho.Původně se měli vzít na na ostrově Santa Catalina,který se nachází asi 30 kilometrů od Los Ageles,ale jejich plán byl prozrazen.Jako svatební cestu(líbanky) na dva týdny,si vybrali mexické Los Cabos.


Květinovou výzdobu za 10 tisíc dolarů, nakonec od Mark's Garden, přivezly dva nakláďáky. Pro hosty byly za domem postaveny 3 velké stany a nad vchodem byl zřízena černá plátěná stříška. Jeden z pracovníků Classic Party Rentals řekl, že Jen na samotném osvětlení a dekoraci musel vydat desítky tisíc. Přípravy měly být pod taktovkou Robovy matky Jan, zatímco Rob byl zabaven klasickými anglickými hrami. Svatba prý byla takto na rychlo připravena, když Ayda dala Robovi ultimátum: "Teď nebo třeba i nikdy." Svatba prý měla být původně až příští rok, ale Ayda se bála, že díky jeho hektickému rozvrhu s TT by se v další 15 měsících nevzali, pokud by nejednali rychle. Ayda se prý také bála, že by Rob také pak možná dostal strach. 

Po 30minutovém obřadu si hosté užívali recepci při západu slunce se šampaňským a labužnickými "jednohubkami" a poté proběhla hostina s hudbou a tancem. Alkohol byl prý zakázán, kvůli Robově minulosti. 

Rob navíc učinil další slib jako takový svatební dar Aydě - slíbil přestat s kouřením, aby mohli mít (půl tuctu - 2 s Aydou a 4 adoptují) dětí. Už prý omezil svůj nešvar před tím z 60 na 10 cigaret denně. Ayda prý již zakázala kouřit uvnitř domu a dala jasně najevo, že chce založit rodinnu a bojí se, že kouření znehodnotí Robovo sperma. 

Mezi svatebními hosty byla Aydina matka Gwen, její bratr Dylan a Robova matka Jan, ale Aydin odcizený otec, který žije v Turecku, v LA nebyl. Díky rychlému rozhodnutí se nemohli dostavit ani Robovi kamarádi Ant & Dec. Příliš pozdě bylo i na to, aby se mohli dostavit i členové TT, stačil přiletět Robův otec Pete Conway. "Konečně je Rob šťastný. To je, co pro svoje děti chcete. A takhle je nejšťastnější, co jsem ho viděl. Ayda je tak krásná a sympatická a tak báječná a pro něj ta pravá. Jsou brilantní pár." Členy TT svatba prý překvapila. Zdroj jim blízký řekl: "To je klasický Robbie. Na všechny to vychrlí na poslední chvíli. Chlapci by tam strašně rádi byli, ale bylo to kvůli jejich závazkům naprosto nemožné." Místo toho zaslali vtipné vzkazy, které se četli během recepce a které si utahovali z Roba, mezi jehož koníčky patří i létající talíře. Zdroj pokračuje: "Chtěli si utáhnout ze Stoke a Port Val FC. A samozřejmě zabrousit i na UFO." Dále na obřadu byl samozřejmě Robův svěděk a kamarád Jonathan Wilkes, který pronesl pečlivě připravovanou řeč, americká herečka Claire Danes a její manžel Hugh Dancy.

Na MonstersAndCritics.com se píše, že se rozhodli vzít šest dní před tím, když se dívali na film. Zdroj uvádí: "Rob a Ayda se rozhodli minulou neděli večer. On řekl: 'Vezměme se tento týden.' I když se zasnoubili vloni, termín neměli stanovený. Dívali se doma na film, když se rozhodli že to udělají teď."

zdroj:lapiduch.cz

Fotky jsou ZDE

Právo na officiální fotky si zakoupil od novomanželů magazin Hello!.Prý za 1 miliard korun.
robbie--williams.blog.cz